Při slunečném počasí se sešlo 75 návštěvníků.

OHLASY:

„Dávno, dávno již tomu, co jsem posledně slavila den dětí v Sázavě jako dítě. Byla jsem vděčná, že jsme svým dětem mohli předat stejnou radost a kus domova. Velké díky všem, kteří přispěli k tomuto vydařenému dni." (Dana)

 

"My jsme si to také užili. Bylo to výborně zorganizované a připravené. Díky." (Katka)

 

„Je úžasné, že si naše děti můžou užít český dětský den i tady ve Švýcarsku a že my dospělí se můžem vidět v tak hojném počtu. Bylo to perfektní odpoledne na krásném místě. Děkujeme. " (Veronika)

„Den dětí je zábava pro malé i velké, což se mi zase krásně potvrdilo. Co více si přát než slunečný den a možnost si zas pokecat v té naší krásné češtině. Posílám také díky našim organizátorkám.

Sportem ke zdraví. " (Stáňa)

„Byla to super akce, rád jsem viděl kamarády, které už tak často nevidím, užil jsem si spoustu legrace." (Mirek, 10 let)

„Bavily mě soutěže, měl jsem ohromnou radost z balónků, které jsme na konci dostali, viděl jsem paní učitelky i moje kamarády." (David, 7 let)

Jedinečná akce, díky které se člověk mohl na chvíli zastavit, nemyslet na každodenní starosti, připomenout si zde kousek domoviny, vzpomenout si na naše české dětské dny, vidět spoustu přátel, jen tak si popovídat u dobrého občerstvení. " (Lenka)

Moc děkujem, že přinášíte našim dětem zase další kousek tradice z Česka. Bylo to moc fajn, určitě přijdeme i příští rok. " (Petra)